Każda historia zaczyna się od idei. Naszą była chęć tworzenia idealnych kostiumów kąpielowych dla kobiet o różnych typach sylwetek. Marzyliśmy, by projektować i szyć stroje kąpielowe podkreślające kobiecość bez względu na typ figury. Idea przerodziła się w pasję, a z czasem w prężnie działającą firmę. Już ponad 20 lat spełniamy oczekiwania kobiet w całej Europie.
Zaufało nam tysiące klientek.

To, co najbardziej nas inspiruje to potrzeby kobiet. Koncentrujemy się na nich z wielką uwagą i analizujemy szczegółowo. Dlatego wiemy jak ważna jest szeroka gama rozmiarów i swobodna możliwość skompletowania stroju zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Nie ograniczamy rozmiarówki. Oferujemy kostiumy kąpielowe od S do 6 XL, a rozmiary miseczek od B do J. Klientki same mogą dowolnie skomponować swój wymarzony kostium, ponieważ tylko idealnie dopasowany strój kąpielowy sprawi, że poczują się atrakcyjnie i komfortowo.

Zależy nam na tym, by kobiety cieszyły się zakupami zamiast obawiać się, czy znajdą swój rozmiar, fason pasujący do figury i indywidualny styl. Uwzględniamy potrzeby i pragnienia klientek, by swobodnie korzystały z pełni życia podczas wypoczynku i aktywności.

Noszenie strojów kąpielowych to już nie tylko potrzeba sytuacji i funkcjonalności, a osobna sfera świata fashion. Kobiety chcą wyglądać zjawiskowo na plaży czy basenie. Pragną być eleganckie, zmysłowe i olśniewające jak ikony mody. Tworząc plażowe stylizacje doskonale widzą, że ich podstawa to właśnie strój kąpielowy. My zaś wiemy, że musi on być wyjątkowy i na topie. Dlatego zawsze tworzymy kolekcje zgodne z aktualnymi trendami. Wprowadzamy regularnie modne, stylowe i zaskakujące kolekcje. W naszym sklepie znajdziesz kostiumy kąpielowe najmodniejsze w danym sezonie i klasyczne ponadczasowe modele. Oferujemy fasony dla kobiet ceniących dyskrecję i takie, w których mogą opalić się maksymalnie, ponieważ tyle jest potrzeb ile kobiet.   

Z myślą o zapewnieniu jak najwyższej jakości produktów sprowadzamy z Włoch najlepsze tkaniny.  Mają one specjalną strukturę, która zapewnia delikatny dotyk materiału. Gwarantują również komfort noszenia i trwałość strojów kąpielowych.

O wysokiej jakości naszych produktów świadczy też perfekcyjne wykończenie. Z uwagą koncentrujemy się na każdym aspekcie szycia. Kostiumy kąpielowe Volin uszyte są z niezwykłą starannością. Dopracowany jest każdy detal od szwu do szwu. Lata doświadczeń nauczyły nas, że dla kobiet tylko najwyższej jakości kostiumy są wystarczająco dobre. 

Volin to 20 lat historii strojów kąpielowych. W tym czasie zmieniły się trendy, gusta, sposoby projektowania i metody szycia. Nie zmieniła się jednak nasza idea, że w strokju kąpielowym najważniejsza jest kobieta. 

Sklep online Volin oferuje modne kostiumy kąpielowe jednoczęściowe i dwuczęściowe wysokiej jakości. Znajdziesz tu świetne stylizacje bez względu na to czy planujesz wakacje w lipcu czy styczniu.