Tak, możesz indywidualnie dopasować strój kąpielowy wybierając dokładnie swoje rozmiary góry i dołu kostiumu. Aby wybrać odpowiedni rozmiar biustonosza i majtek należy zaznaczyć go we wskazanych polach na stronie produktu. Właściwy rozmiar kostiumu kąpielowego jest bardzo ważny ponieważ wpływa na komfort noszenia i wygląd.

Tak, możesz dowolnie skomponować wymarzony kostium kąpielowy zestawiając te produkty, które najbardziej ci się podobają. Wszystko zależy od twoich potrzeb i wyobraźni.

Tak, możesz kupić tylko biustonosz od stroju kąpielowego lub tylko majtki od stroju kąpielowego.

Tak, realizujemy indywidualne zamówienia klientek szyjąc stroje na zamówienie. Aby zlecić taką usługę skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, by ustalić szczegóły.

Tak, oferujemy kostiumy kąpielowe w dużych rozmiarach, nawet do 6 XL. Stroje kąpielowe dla kobiet o bardziej obfitych kształtach są odpowiednio projektowane i szyte.

Oferujemy szeroki wybór rozmiarów miseczek w kostiumach kąpielowych. Dostępne są rozmiary miseczek od B do J.

Wskazówki dotyczące prania i pielęgnacji kostiumu kąpielowego znajdują się w sklepie internetowym na stronach wszystkich produktów. Dodatkowo informacje umieszczone są na metkach strojów kąpielowych. Przestrzeganie tych zaleceń gwarantuje długotrwałe zachowanie stroju w dobrym stanie.

Realizacja zamówienia trwa od 1 do 3 dni roboczych. W tym czasie wysyłane są produkty. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy zgodny z wybranym wariantem.

Nie, ponieważ nie prowadzimy punktu odbioru. Wszystkie zamówione produkty wysyłane są zgodnie z wytycznymi złożonego zamówienia.

Tak, realizujemy zamówienia wysyłane poza granice Polski. W przypadku zamówień wysyłanych za granicę należy wybrać odpowiedni rodzaj przesyłki.