logo volin

 

Volin – polski producent strojów kąpielowych wysokiej jakości.

Parzew 19
99-423 Bielawy

tel: 600 331 733
e-mail: shop@volin.pl

https://volin.pl – strona firmowa producenta strojów kąpielowych.

    Pola oznaczone (*) są wymagane.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Aleksander Matuszewski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą VOLIN ALEKSANDER MATUSZEWSKI, pod adresem ul. Parzew 19, 99-423 Bielawy.

    Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu.

    Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.Administratorem Państwa danych osobowych jest Aleksander Matuszewski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą VOLIN ALEKSANDER MATUSZEWSKI, pod adresem ul. Parzew 19, 99-423 Bielawy. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.